Akrylový UV piercing - kroužek s kuličkou s hladkým povrchem - Rozměr: 2 mm x 12 mm x 5 mm, Barva piercing: Fialová

Perfektní produkt Akrylový UV piercing - kroužek s kuličkou s hladkým povrchem - Rozměr: 2 mm x 12 mm x 5 mm, Barva piercing: Fialová od známé značky výhodně za 53 Kč. Zobrazit více »

Dostupnost: Na dotaz
76 Kč
vč. DPH
Do obchodu »
home
Doprava ZDARMA

pro objednávky nad 1.500 Kč

sync
Vrácení zboží do 14 dní

zdarma a bez rizika

thumbs-up
Prověřený český obchod

s kvalitními produkty

cart
Nakupujte kdykoli

máme otevřeno 24 hodin denně

Popis produktu

Kulatý UV piercing z akrylu, ozdobený kuličkou, je vyhotoven v různých barevných provedeních.Upozorňujeme, že nabídka má omezenou platnost. Neplaťte jinde víc, než musíte.

Popis produktu Akrylový UV piercing - kroužek s kuličkou s hladkým povrchem - Rozměr: 2 mm x 12 mm x 5 mm, Barva piercing: Fialová

    • Výrobce: Šperky Eshop
    • Cena: 53 Kč
    • EAN: 3410_6014
    • Kategorie: Piercing > Piercing do obočí

Podobné produkty

Akrylový UV piercing - kroužek s kuličkou s hladkým povrchem - Rozměr: 2 mm x 12 mm x 5 mm, Barva piercing: Fialová

Najdete v kategorii: ,

Další produkty od výrobce

Šperky Eshop

Akrylový UV piercing - kroužek s kuličkou s hladkým povrchem - Rozměr: 2 mm x 12 mm x 5 mm, Barva piercing: Fialová od originálního výrobce Šperky Eshop - tento produkt doručujeme po slevě za 53 . Podívejte se také na další položky v našem katalogu. Na vámi zadanou adresu budou BEZPLATNĚ dopraveny objednávky s hodnotou Kč a více. Pokud budete spokojeni, doporučte nás prosím svým známým.

Prohlédněte si všechny produkty od přední značky .

Možnosti dopravy a platby

Doprava

  • Českou poštou v rámci ČR
  • Českou poštou v rámci SK
  • Osobní odběr v Plzni
Platba

  • Dobírka - 100 Kč
  • Bankovním převodem - 90 Kč
  • Platba PayPal nebo platební kartou - 90 Kč