Poctivý výrobek Diamantový přívěsek ze žlutého 9K zlata - lesklý čtyřlístek s blýskavým briliantem od Šperky Eshop nyní za cenu 2 533 Kč. Zobrazit více »
pro objednávky nad 1.500 Kč
zdarma a bez rizika
s kvalitními produkty
máme otevřeno 24 hodin denně
Diamantový přívěsek ze žlutého 9K zlata - lesklý čtyřlístek s blýskavým briliantem od kvalitního výrobce Šperky Eshop - toto zboží pořídíte s výjimečnou slevou za 2 533 . Výhodné ceny máme pro všechny zákazníky. A to ještě není všechno, dopravu za vás hradí e-shop, když hodnota vašeho košíku přesáhne Kč. Lepší nabídku už na trhu hledat nemusíte.
Přívěsek z 375 zlata tvoří hladký čtyřlístek se stopkou a s čirým briliantem, který se nachází na listu.Podívejte se také na další položky v našem katalogu. Nakupování na internetu je výhodnější než v kamenné prodejně, která má vyšší náklady.
Popis produktu Diamantový přívěsek ze žlutého 9K zlata - lesklý čtyřlístek s blýskavým briliantem