Hit katalogu: Kruhové náušnice v cabochon stylu, černokrémová hvězda s osmi cípy od společnosti Šperky Eshop za akční cenu 121 Kč. Zobrazit více »
pro objednávky nad 1.500 Kč
zdarma a bez rizika
s kvalitními produkty
máme otevřeno 24 hodin denně
Kruhové náušnice v cabochon stylu, černokrémová hvězda s osmi cípy od oblíbeného výrobce Šperky Eshop - tento artikl je v tuhle chvíli ve slevové akci za 121 . Vybírejtee zboží v akci z pohodlí vašeho domova. Dopravné bez jakéhokoliv poplatku se nyní vztahuje na objednávky s minimální hodnotou Kč. Přejeme vám příjemné nakupování.
Náušnice vyplněné vypouklou čirou glazurou, krémové pozadí, osmicípá černokrémová hvězda, afro háčky.S pomocí našeho katalogu nakoupíte pohodlně z mobilu, tabletu nebo od počítače. Nakupování na internetu je výhodnější než v kamenné prodejně, která má vyšší náklady.
Popis produktu Kruhové náušnice v cabochon stylu, černokrémová hvězda s osmi cípy