Originální produkt Piercing z oceli s vnitřním závitem - kulatý květ s opalitovým středem, čirý zirkon, různá délka - Délka piercingu: 8 mm, Barva: Stříbrná oblíbené značky Šperky Eshop ve slevě 144 Kč. Zobrazit více »
pro objednávky nad 1.500 Kč
zdarma a bez rizika
s kvalitními produkty
máme otevřeno 24 hodin denně
Piercing z oceli s vnitřním závitem - kulatý květ s opalitovým středem, čirý zirkon, různá délka - Délka piercingu: 8 mm, Barva: Stříbrná od značky Šperky Eshop - tento hit pořídíte s neuvěřitelnou slevou za 144 . V našem obchodě najdete nejvýhodnější ceny. Při objednávce nad Kč získáte DOPRAVU ZDARMA. Úspora a spokojenost z nákupu, záleží nám na vaší spokojenosti.
Piercing do brady, rtu nebo ucha tvoří vroubkovaný kulatý květ s čirým syntetickým opálem uprostřed a drobnými zirkony po okrajích květu.U nás nakoupíte vždy kvalitní zboží za bombastické ceny. Vy neplatíte nic navíc!
Popis produktu Piercing z oceli s vnitřním závitem - kulatý květ s opalitovým středem, čirý zirkon, různá délka - Délka piercingu: 8 mm, Barva: Stříbrná