Dnes jsme vybrali: Plug do ucha z chirurgické oceli - čtvercový zirkon, lesklý povrch stříbrné barvy, PVD - Tloušťka : 10 mm od Šperky Eshop ve slevě 174 Kč. Zobrazit více »
pro objednávky nad 1.500 Kč
zdarma a bez rizika
s kvalitními produkty
máme otevřeno 24 hodin denně
Plug do ucha z chirurgické oceli - čtvercový zirkon, lesklý povrch stříbrné barvy, PVD - Tloušťka : 10 mm od Šperky Eshop - tento artikl se na vás těší za skvělou cenu 174 . Podívejte se také na další položky v našem katalogu. Naplníte-li košík zbožím nad , dopravu až k vám domů máte ZDARMA. Nakoupit a ještě ušetřit, co si víc přát.
Plug do ucha z 316L chirurgické oceli, čtvercový broušený čirý zirkon, hladký povrch s vysokým leskem, PVD.Nabídku e-shopu pro vás připravuje tým odborníků. Garantujeme spokojenost z nákupu.
Popis produktu Plug do ucha z chirurgické oceli - čtvercový zirkon, lesklý povrch stříbrné barvy, PVD - Tloušťka : 10 mm