Velmi žádaný produkt, Skleněný špunt do uší, sedlový - fialovomodrý s duhovými odlesky - Tloušťka piercingu: 25 mm od proslulé značky Šperky Eshop nyní za cenu 407 Kč. Zobrazit více »
pro objednávky nad 1.500 Kč
zdarma a bez rizika
s kvalitními produkty
máme otevřeno 24 hodin denně
Skleněný špunt do uší, sedlový - fialovomodrý s duhovými odlesky - Tloušťka piercingu: 25 mm od top výrobce Šperky Eshop - toto zboží si můžete zakoupit výhodně za 407 . Vybírejte to nejlepší u nás. Upřednostňujete DOPRAVU ZDARMA? Stačí nakoupit nad Kč. Naše heslo: kvalita, výhodná cena, prozákaznický přístup.
Špunt je vyroben z čirého skla s modrofialovými duhovými odlesky. Špunt je z obou stran průhledný a má sedlovitý tvar.S pomocí našeho katalogu nakoupíte pohodlně z mobilu, tabletu nebo od počítače. Nakoupit a ještě ušetřit, co si víc přát.
Popis produktu Skleněný špunt do uší, sedlový - fialovomodrý s duhovými odlesky - Tloušťka piercingu: 25 mm